Zaproszenie na Drzwi Otwarte i Dzień dla Dziewczyn

Jak co roku Politechnika Poznańska zaprasza na Drzwi Otwarte i Dzień Dziewczyn!

Wydarzenie będzie miało miejsce na kampusie Piotrowo 11 kwietnia 2019 r. i rozpocznie się od Biegu w Kasku o godz. 10.00. Bieg organizuje AZS Politechnika Poznańska. Punkt zbiórki przy stoisku AZS przed wejściem do Centrum Wykładowego. W biegu mogą wziąć udział wszystkie panie niezależnie od wieku i kondycji fizycznej! Rejestracja - już od 9.30.

Atrakcją są prezentacje wydziałowe, które rozpoczną się o godz. 10.30 w salach: 2 i 3 w Centrum Wykładowym.

W holu Centrum Wykładowego w Strefie Kandydata na stoiskach wydziałowych będzie można zobaczyć i przekonać się, jak bogatą ofertą kształcenia dysponują wydziały.  Na stoisku rekrutacji warto porozmawiać ze specjalistami z Działu Kształcenia i Spraw Studenckich o warunkach rekrutacji na Politechnikę Poznańską.

W Centrum Wykładowym warto obejrzeć prezentacje i wykłady przygotowane przez naszych naukowców: "Fizyczne Kwiatki", "Fiza rządzi, fiza radzi, fiza nigdy cię nie zdradzi" oraz "O architektkach". 

Spotkaniem ze sztuką przez duże "S" są warsztaty przygotowane przez Wydział Architektury. Spotkacie studentów, którzy skonstruowali jeden z najlepszych bolidó na świecie, który startuje i zwycięża w zawodach Formuła Student! Będziecie mogli dowiedzieć się, jakie są reakcje na stres. Zapraszamy na warsztaty informatyczne i robotyczne, ekologiczne i motwacyjne, pokazy druku 3D oraz konstrukcji i wiele, wiele innych. 

Dobrze wiemy jak w każdej, zwłaszcza w stresującej, sytuacji ważne jest dobre wrażenie - Harry Jefferson, makijażysta celebrytów pokaże jak w takich momentach dodać sobie pewności siebie. Partnerem warsztatu jest firma Kontigo. 

Prawdziwą perełką Drzwi Otwartych są laboratoria, które tego dnia będą dostępne - tam zobaczycie na czym naprawdę polega studiowanie na Politechnice Poznańskiej.

 

W załączniku znajduje się program Drzwi Otwartych na Wydziale Technologii Chemicznej.

 

Miejsce: Centrum Dydaktyczne Wydziału Technologii Chemicznej, ul. Berdychowo 4

Załączniki: 
ZałącznikWielkość
PDF icon Program WTCh30.57 KB