Zaproszenie na Drzwi Otwarte i Dzień dla Dziewczyn

Na Drzwi Otwarte i Dzień dla Dziewczyn zapraszamy wszystkich uczniów zainteresowanych studiowaniem na Politechnice Poznańskiej!

W tym roku imprezę rozpoczniemy od Biegu w Kasku o godz. 10.00.  

Bieg organizuje AZS Politechnika Poznańska. Punkt zbiórki przy stoisku AZS przed wejściem do Centrum Wykładowego.

Uwaga! W biegu mogą wziąć udział wszystkie panie niezależnie od wieku i kondycji fizycznej!
 

Następną atrakcją dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych są prezentacje wydziałowe, które rozpoczną się o godz. 10.30 w salach: 2 i 3 w Centrum Wykładowym.

W holu Centrum Wykładowego w Strefie Kandydata na stoiskach wydziałowych będzie można zobaczyć i przekonać się, jak bogatą ofertą kształcenia dysponują wydziały.  Na stoisku rekrutacji warto porozmawiać ze specjalistami z Działu Kształcenia i Spraw Studenckich o warunkach rekrutacji na Politechnikę Poznańską.

W Centrum Wykładowym warto obejrzeć prezentacje i wykłady przygotowane przez naszych naukowców: Fizyczne Kwiatki, Fiza rządzi, fiza radzi, fiza nigdy cię nie zdradzi lub kultowe już wykłady z cyklu: Matma nie taka straszna!

Prawdziwą perełką Drzwi Otwartych są laboratoria, które tego dnia będą dostępne dla uczniów - tam zobaczysz na czym tak naprawdę polega studiowanie na Politechnice Poznańskiej.

Spotkaniem ze sztuką przez duże "S" są warsztaty przygotowane przez Wydział Architektury: Kolory z ziemi czyli jak powstaje fresk; Design z recyklingu; W obiektywie; Architektura szyta na miarę; Zaprojektuj logotyp; Przestrzeń w małej formie.

Zapraszamy do Labolatorium Szalonej Chemiczki oraz na specjalne warsztaty tworzenia kosmetyków prowadzone przez studentów i naukowców Wydziału Technologii Chemicznej.

Szczegóły w załączonym programie!

30 marca 2017 r. warto odwiedzić Politechnikę Poznańską i poczuć klimat studiowania!

Wstęp wolny!

 

W załączniku znajduje się program Drzwi Otwartych na Wydziale Technologii Chemicznej.

Miejsce: Centrum Dydaktyczne Wydziału Technologii Chemicznej, ul. Berdychowo 4

 

Załączniki: